Szukaj publikacji

Nowinki

 

Uwaga

OFERTA DLA NAUCZYCIELI PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Politechniki Krakowskiej serdecznie zaprasza na kursy i egzaminy dające nauczycielom kwalifikacje do nauczania języka obcego w przedszkolach i w klasach I – III  w szkołach podstawowych.
Zgodnie z wytycznymi  zawartymi w rozporządzeniu MEN z dnia 12.III.2009 r. wprowadzone zostały  szczegółowe wymagania dotyczące kwalifikacji do nauczania języków obcych. Wynika z nich, że nauczyciele nieposiadający wykształcenia kierunkowego powinni legitymować się certyfikatem znajomości języka na poziomie B2.


Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych PK jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym przy Weiterbildung Testsysteme GmbH.  Nasi lektorzy to licencjonowani egzaminatorzy i autorzy podręczników  przygotowujących do egzaminów TELC (The European Language Ceritifactes). Certyfikat TELC jest uznawany przez MEN oraz we wszystkich państwach UE. Uznawany jest również w procedurze kwalifikacyjnej w służbie cywilnej.

 

Szkolenia językowe organizowane w SPNJO PK należą do grupy kursów szytych na miarę. Wszystkim Klientom zapewniamy indywidualne podejście. Pozostawiamy wybór w kwestiach związanych z:
•    terminami oraz częstotliwością zajęć
•    liczbą zajęć
•    lokalizacją zajęć
Organizujemy zarówno kursy języka ogólnego, jak i kursy specjalistyczne. Prowadzimy także kursy konwersacyjne oraz szkolenia intensywne, przeznaczone dla kadry kierowniczej.
Oferujemy również możliwość przystąpienia do egzaminu TELC bez udziału w kursie przygotowującym.
Współpracę z Klientem rozpoczynamy od przeprowadzania bezpłatnego testu sprawdzajacego poziom znajomości języka obcego, który pomoże Kandydatom w wyborze grupy na odpowiednim poziomie. Do grona naszych Klientów mogą Państwo dołączyć w dowolnym terminie. Co istotne, szkolenia mogą być organizowane również w weekendy i w okresie wakacyjnym.


SZKOLENIA 2016/2017


•    Nauka języka obcego ogólnego
•    Nauka języka specjalistycznego
•    Przygotowanie do egzaminów językowych – TELC, FCE, CAE
•    Nauka intensywna i superintensywna


Poziomy: A1, A2, B1, B2, C1, C2
Języki: angielski, niemiecki, polski, rosyjski
Grupy: 6-12 osób, 2-5 osób, 1:1
2 semestry: wrzesień - styczeń, luty - czerwiec


zajęcia klasyczne: 30 - 45 - 60 godzin lekcyjnych (pełne 50 minut) w semestrze, 1x lub 2x w tygodniu

intensywne weekendowe: 1x4 lub 2x4 godziny

intensywne wakacyjne: do 7x w tygodniu, do 4 godzin dziennie

Nauka we wszystkie dni tygodnia


Szczegółowe informacje w Sekretariacie SPNJO PK (pok.128), Kraków, ul.Warszawska 24,
tel: 12 628 28 80 lub 12 628 80 82, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Facebook

Google
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.